Üyelik Bilgileri

ÜYE OLMA
İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme İktisadi Enstitüsü’nün en az 1 yıllık herhangi bir akademik programından mezun olduysanız, Mezunlar Derneğimize üyelik hakkını elde edersiniz.

Üye olmak için önce, ekteki uye_giris_formu (8)  üye giriş formunu doldurunuz. Derneğimize ait olan İş Bankası hesabına yıllık aidat ücreti olan 250.-₺ yi EFT aracılığı ile  gönderiniz. Eft makbuzunun kopyası ile, doldurduğunuz üye formunu derneğimizin, bilgi@imed.org.tr e-posta adresine gönderiniz. Gerekli incelemeler en kısa sürede yapılarak, üyeliğiniz Yönetim Kurulumuzun bir sonraki toplantısında onaylanacak ve size    e-posta ile bildirim yapılarak üyeliğiniz kesinleşecektir. Üyelik sıfatını kazanmanız halinde, derneğimizin tüm kurullarına seçme ve seçilme hakkını elde edeceksiniz.

uye_giris_formu (8)

ÜYELİKTEN AYRILMA
Hiç bir gerekçe göstermeden, e-devlet kapısı üzerinden dernek üyeliğini sonlandırma seçeneğini kullanarak ya da hazırlayacağınız istifa dilekçesini, kimlik fotokopinizi ekleyerek derneğimizin e-posta adresine göndermeniz halinde, geçmiş aidat borçlarınızı aşağıdaki Banka hesap numarasına ödemiş olmanız şartıyla, üyeliğiniz derhal sonlandırılacaktır.

Banka Adı; İŞ BANKASI
Şube Adı ; TAKSİM/İSTANBUL
Hesap Adı; İŞLETME İKTİSADI ENSTİTÜSÜ MEZUNLAR DERNEĞİ
Hesap no/ IBAN : 1052-1101585
TR69 0006 4000 0011 0521 1015 85