İMED Başkanlar Kurulu toplantısı yapıldı

yazar:

kategori:

08 Mart 2017 Çarşamba günü Dernek merkezimizde geçmiş dönem başkanlarımızın katılımı ile toplantı yapılmıştır. Bazı eski başkanlarımız sağlık sorunu, bazı eski başkanlarımız ise yoğun gündemleri nedeniyle toplantıya katılamamışlar, ancak toplantı için iyi temennilerini ve başarı dileklerini iletmişlerdir.

Yapılan İstişare toplantısında, geçmiş dönemde planlanan fakat hayata geçirilemeyen projeler üzerinde yoğun olarak tartışılmıştır. Bununla birlikte dernek üyelerimizin derneğe olan bakışları, derneğin yapmasını arzuladıkları aktiviteler görüşülmüştür. Özellikle derneğe gelir ve heyecan getirici projeler üretilmesi üzerinde durulmuştur.

Yeni yönetim kurulumuz ise, dile getirilen bu konuların asli görevleri içinde olduğunu belirtmiştir. Bilhassa derneğin yeniden belirlenen vizyonuna sadık kalınacağını, çok önemli olarak fonksiyonel ve çekici bir web sayfasının en kısa süre içinde hizmete gireceğini belirtmiştir.

Toplantıya katılan eski başkanlarımıza derneğimize verdikleri önemden, duydukları sadakatten ve yeni yönetimimize sağladıkları sınırsız destekten dolayı teşekkür ederken, sağlık ve huzur dolu bir yaşam dileriz.

Sağlık ve sevgi ile kalınız.

Bülent ALKAYA
İMED Genel Başkanı