Enstitümüzün Bahar yarı yılı açılışı

Enstitümüzün Bahar yarı yılı açılışı nedeniyle, İMED Yönetim Kurulumuz ile bugün İ.Ü.İşletme Fakültesi Sn. Dekanımız Prof. Dr. Recep Pekdemir hocamız ile, İşletme İktisadı Enstitüsü Müdürümüz Sn. Prof. Dr. Yakup Selvi hocamızı ziyarete ettik.

Çok sıcak karşılamada Derneğimize her türlü sınırsız destek sözü vermeleri, yönetim kurulu üyelerimizde yeni heyecanların yeşermesine vesile oldu. Mezunlar derneğimize olağan üstü değer vermeleri, bizleri çok mutlu etmenin yanında, moral motivasyonumuzu çok olumlu etkiledi. Bu vesile ile Fakülte Dekanımıza ve Enstitü Müdürümüze şükranlarımızı sunarız.

Eğitimlerine yeni başlayan 158 öğrencimiz ile beraber olduk ve Mezunlar Derneğinin gücünün mezunlarımız için harcanacağını ifade ettik, derneklerine sahip çıkmalarını talep ettik. Enstitümüzün sıra dışı eğitiminin iş hayatındaki yerini anlattık. Tüm öğrencilerimize sağlık ve başarılar diliyoruz.

Bu arada Enstitümüz Öğrenci İşlerine otuz yılını vermiş Oğuz Tunç ağabeyimizi de ziyaretten büyük keyif aldık, teşekkür ederiz.

Saygı ve sevgilerimizle,

Bülent ALKAYA
İMED Genel Başkanı